Değerli Miss She Ailesine katılmak isteyen Girişimci;

Kaan Accessories ile yıllardır bijuteri ve aksesuar sektöründe toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz.
Bijuteri sektöründe Ege bölgesinde lider konumda olan firmamız, siz girişimcilerimiz ile tüm Türkiye’de yaygın satış ağı ve dağıtım alanı oluşturmak hedefindedir. Kendisine ait tescilli olan Miss She, Kaan Accessories ve Pinti markaları ile kendi alanında profesyonel ve günün modasına uygun en son trend ürünlerin satışı ve pazarlanmasında sizlerin de marka değerimize katılımınızı beklemekteyiz.
Bu bilgi ve birikimimizi siz değerli girişimlerimiz ile paylaşıyoruz.

KAAN ACCESSORIES markamız; logosundan, mağaza konseptine, ürün teşhir standlarından, etiket ve ambalajlarına kadar tescilli olup; özgün, modern ve trend olan tüm unsurları bünyesinde barındırmaktadır. Kazançlı ve ayrıcalıklı bir iş birlikteliği olan KAAN ACCESSORIES Ailesi’nin siz de bir parçası olun.

2008 yılında Balıkesir’de küçük bir dükkânda başlayan tatlı serüvenimiz bugün 13.şubemiz ile devam etmektedir. 11 tescilli markasını siz girişimcilere bu yıldan itibaren Franchising sistemi ile büyütmeyi hedefliyoruz. Sürekli büyüyen ailemize katılmak için gereken şartlar ve başvuru süreci aşağıda değerlendirmenize sunulmaktadır.

Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için öncelikle web sitemiz üzerindeki bilgiler üzerinden bize ulaşır ve iletişim süreci takip edilir.

Web sitemizdeki iletişim formu doldurularak, telefonla merkezimizden bilgi alınarak veya referans yöntemiyle gerçekleştirilir.

Başvuruda bulunan adaylarla ön görüşme yapılır ve bunun sonucunda olumlu olan bayi adayları ile bayilik sistemi ve işleyişi ile ilgili aktarım yapılır.

Talepte bulunulan bölge için analizler ve raporlamalar yapılır. Analiz sonucunda şartlar netleştirilip sözleşme aşamasına geçilir.

Sisteme dahil olmak için isim hakkı bedeli 10.000 $olup, sözleşme süresi 5 yıldır. Taraflar sözleşme şartlarına uyduğu taktirde bu sürenin sonunda sözleşme uzatılır.

Yapılan çalışmalar sonucu uygun mağaza ve konum belirlendikten sonra mimari aşamaya geçilir.

Mağazanın yeri bayilik talebinde bulunan yatırımcı adayları tarafından belirlenerek KAAN ACCESSORIES’in önerilebildiği. Mağazaların gerek cadde üzeri gerekse alışveriş merkezleri içinde mutlaka açık alana sahip olması ve karşılıklı görüşmeler doğrultusunda uygun alanlar hazırlanabilir.

Kâr marjlarının tatmin edici seviyelerde olmasını teminen yeni ürün çalışmaları ve araştırmaları sürekli olarak yapılmaktadır.

KAAN ACCESSORIES, mağazanın konumuna ve m2 sine göre raf, stand, tabela, imaj ve ürün maliyetlerinde kullanılmak üzere karşılıklı anlaşmalar karşılığında yatırım desteğinde bulunulabilir.

Mağazalarımız

Bayilik Formu


Yeni Sipariş
İnceleme
Satın Alım
Günün Fırastı
Aksesuarlar
Yeni Sezon
Kaan Ateş
Biliyor musunuz?
X